Opinie naszych Klientów

Dla nas to prawdziwa przyjemność grać dla Państwa.

Amanda i Simon

So I have to admit, I was in the final stages of my daughter’s wedding preparations , it is 7th of January 2018, wedding is on 10th of February 2018 and we do not have the band confirmed !! Panic ! I am searching all websites in Poland, wedding is in Krakow, Stary Rynek, I am still in Florida leaving in few days for Poland and nothing is set, OMG ! Late at night I found Picasso Band, I liked them instantly, the Ladies, the guys. Sent quick question to Wojtek , is this day still available? Wojtek responded instantly, extremely professional and straight to the point, I mean these guys ARE professional, contract, signatures, deposit, set date, DONE ! Love it.

But now we are dealing with all the rest , church, family, hotels, flowers, dresses for ladies, tuxedos for guys, cold weather, parking in Krakow…Saturday arrives, and just by few phone calls and texts I knew that Wojtek and the Picasso Band are perfect, no surprises , they arrived , set up all necessary stuff for the stage, dealt with hotel managers , unbelievable pros ! I totally enjoy working with people like that.

Music was amazing, sound amazing, the girls are stunning , we needed mostly English covers, zero stress, all fabulous!

Thank you , thank you , thank you ! If we have another event in Poland – I am booking Picasso Band !

Data imprezy: 10-02-2018, Miejscowość – Kraków

Krzysztof

Z całą pewnością możemy polecić zespół Picasso MGI jako grupę profesjonalistów. Rok temu kiedy zaczęliśmy przygotowania do naszego wesela, jednym z punktów do wykonania był wybór zespołu. Przesłuchaliśmy wiele różnych demówek na You Tube, jak i przejrzeliśmy mnóstwo komentarzy i opinii o różnych zespołach. Naszą uwagę przyciągnął zespół Picasso ponieważ posiadali bardzo ciekawy repertuar, filmy z koncertów wyglądały na prawdę imponująco, opinie były pozytywne. Teraz wiemy iż z naszej strony, wybór tego zespołu był strzałem w dziesiątkę. Nasi Goście byli zachwyceni, parkiet był pełny a zabawa trwała do białego rana. Dziękujemy bardzo jeszcze raz

Data imprezy: 19-07-2017, Miejscowość – Sulisław

Magda i Rafał

Na zespół Picasso trafiliśmy przypadkiem z ogłoszenia na portalu "wesele z klasą". Zdaliśmy się na opinie innych nowożeńców i wybór był strzałem w dziesiątkę! Picasso to wspaniały zespół, który wszystkim szczerze polecamy!!! Nasi goście byli zachwyceni oprawą muzyczno-wokalną wesela i wszyscy świetnie się bawili. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim członkom zespołu za zapewnienie wspaniałej atmosfery na naszym weselu! Magda i Rafał

Data imprezy: 20-06-2017

Marta i Tomek

Zespół Picasso, pod każdym względem, nie tylko muzycznym, to najlepszy zespół jaki słyszeliśmy na przyjęciu weselnym. Dzięki nim nasze wesele było niesamowite i na długo zapadnie w naszej pamięci jak i naszych gości, którzy już w czasie trwania przyjęcia z zachwytem wypowiadali się na ich temat, dzięki czemu byliśmy pewni, że wszyscy bawią się wyśmienicie. Wiele miesięcy po naszym weselu nie cichną głosy uznania i zadowolenia z oprawy muzycznej przyjęcia.

Zabawy oraz cała impreza była prowadzona profesjonalnie i z klasą. Członkowie Zespołu byli otwarci na propozycje zmian w scenariuszu wesela oraz repertuarze muzycznym, choć warto im zaufać w 100%, bo to specjaliści w swojej dziedzinie i najlepiej wiedzą, przy jakich utworach goście będą się bawić. Spontaniczne występy nie stanowiły dla Zespołu żadnego problemu, co świadczy o wysokim poziomie muzycznym jego Członków.

Oddzielne podziękowania kierujemy w stronę Wokalistki, która zgodziła się zaśpiewać w recitalu zorganizowanym przez brata Pani Młodej.

Zespół Picasso przerósł in plus nasze oczekiwania. W imieniu swoim, Rodziców i Gości jeszcze raz dziękujemy wszystkim Członkom Zespołu Picasso za niezapomnianą noc.

Data imprezy: 10-09-2016, Miejscowość – Częstochowa

Marta i Tomasz

Zespół Picasso, pod każdym względem, nie tylko muzycznym, to najlepszy zespół jaki słyszeliśmy na przyjęciu weselnym. Dzięki nim nasze wesele było niesamowite i na długo zapadnie w naszej pamięci jak i naszych gości, którzy już w czasie trwania przyjęcia z zachwytem wypowiadali się na ich temat, dzięki czemu byliśmy pewni, że wszyscy bawią się wyśmienicie.

Wiele miesięcy po naszym weselu nie cichną głosy uznania i zadowolenia z oprawy muzycznej przyjęcia. Zabawy oraz cała impreza była prowadzona profesjonalnie i z klasą. Członkowie Zespołu byli otwarci na propozycje zmian w scenariuszu wesela oraz repertuarze muzycznym, choć warto im zaufać w 100%, bo to specjaliści w swojej dziedzinie i najlepiej wiedzą, przy jakich utworach goście będą się bawić. Spontaniczne występy nie stanowiły dla Zespołu żadnego problemu, co świadczy o wysokim poziomie muzycznym jego Członków.

Oddzielne podziękowania kierujemy w stronę Wokalistki, która zgodziła się zaśpiewać w recitalu zorganizowanym przez brata Pani Młodej. Zespół Picasso przerósł in plus nasze oczekiwania. W imieniu swoim, Rodziców i Gości jeszcze raz dziękujemy wszystkim Członkom Zespołu Picasso za niezapomnianą noc.

Data imprezy: 10-09-2016, Miejscowość – Częstochowa

Edyta i Grzesiek

Najlepszy zespół przy jakim mieliśmy okazję się bawić (i to do tego na własnym weselu!), i nie jest to tylko nasza indywidualna opinia, ale też wielu naszych gości weselnych. Z resztą zapytania od gości o namiary na zespół mówią same za siebie.
Zespół Picasso to klasa sama w sobie, mają wyczucie co i kiedy zagrać oraz jak zabawić gości i rozkręcić imprezę.
Jeszcze raz dziękujemy! 🙂

Data imprezy: 24-09-2016

Nina i Wojtek

Zespół Picasso to gwarancja światowego poziomu i profesjonalizmu w każdym detalu, takie zespoły dotychczas oglądaliśmy tylko na amerykańskich filmach. Teraz możemy zaprosić ten wysoki poziom na nasze własne wesele i ciągle słyszeć od gości komentarze pełne zachwytu i co chyba dla każdej pary najważniejsze, cieszyć się pełnym parkietem do białego rana.

Picasso spełnił nasze wszystkie prośby i zdecydowanie przerósł wszelkie oczekiwania, bardzo dobry kontakt od samego początku, wszystko zgodnie z ustalonym planem, kontakt podczas wesela bardzo sprawny – wszyscy członkowie to przemili ludzie, konferansjerka również niezwykle sympatyczna i dająca młodej parze poczucie wyjątkowości w tym wielkim dniu.

Wspaniałe wokale, świetnie działające nagłośnienie, przebojowa lista piosenek, które absolutnie zagwarantowały wspaniałą zabawę, piosenki śpiewane wg oryginału, poprosiliśmy zespół o jedną piosenkę specjalnie dla nas była to Lana del Rey „Blue Jeans”, to było coś niesamowitego, przepiękne wykonanie, chapeau bas dla wokalistki. Zespół gra długie sety, dopasowuje się do bawiących się ludzi i jeżeli weselnicy chcą dalej tańczyć Picasso nie schodzi ze sceny.

Trudno wyrazić naszą wdzięczność całemu zespołowi, to było wesele o którym marzyliśmy i dzięki Picasso to marzenie zostało zrealizowane, polecamy każdej parze, która chce aby ich weselem zachwycano się przez lata. Dziękujemy jeszcze raz!!!

Data imprezy: 14-08-2016

Izabela

Zespol Picasso jest zespołem z najwyzszej półki! Najlepszy zespol jaki kiedykolwiek słyszałam na weselu. Wiele wiele gosci podeszło do nas z wielkim zachwytem i mówili to samo. Od poczatku bardzo profesjonalnie do nas podeszli, ale tez personalnie. Nasze wesele było bardzo daleko od miejsca zamieszkania zespołu, ale to nie było problemem. Mielismy sporą ilość gosci z Anglii i z Norwegii, bo moj mąż jest Norwegiem i wszyscy zgodnie komentowali, ze zespol Picasso był przewspanialy. Wspaniała jakość muzyki i doskonale głosy. Rozbawiali gosci ktorzy normalnie nie tanczą, a na weselu szaleli na parkiecie do końca.
Nie mam slow, aby wyrazić jak bardzo jestesmy wdzięczni zespolowi i jacy jestesmy zadowoleni, ze wybraliśmy zespol Picasso na nasze wesele. Zdecydowanie przerośli nasze oczekiwania i goście beda mowić o tym weselu przez lata!
Jesli planujecie swoje wesele lub jakis event i zastanawiacie sie czy wynająć zespol Picasso, to uwierzcie nam, bedzie to najlepszy wybor – nie pożałujecie! Wraz z mężem życzymy wszystkiego najlepszego dla członków zespołu!

Data imprezy: 30-07-2016

Justyna i Krzysiek

Prawda jest, ze gwarantem udanej imprezy jest jej oprawa muzyczna ! Dla nas takim gwarantem byl zespol Picasso MGI. Trafilismy na nich przypadkiem w internecie ale okazje uslyszec mielismy dopiero na weselu.
Coz… byli wspaniali, warci kazdej wydanej zlotowki ! Wysoka kultura, dwujezykowa konferansjerka i przepiekne glosy wraz z bardzo wysoka jakoscia muzyki sprawily ze wszyscy goscie bawili sie u nas wysmienicie!
Jeszcze raz z calego serca dziekujemy !! ♡

Justyna i Krzysiek

Data imprezy: 27-05-2016

Pozostałe opinie znajdziesz na: