Współpraca dla DJ

Nie musisz się martwić sprzętem, światłem, żadnymi uzgodnieniami z klientem, właściwie niczym.

Zapraszmy DJ-ów do współpracy

Współpraca dla DJ-a może u nas przybrać dwie formy:

Samodzielna obsługa imprez:

W każdym sezonie dostarczamy technikę estradową na kilkanaście eventów. Jest to margines naszej działalności ale oczywiście podchodzimy do tego bardzo poważnie. W takich przypadkach zwykle zespół z różnych względów nie może obsłużyć wydarzenia na które klient oczekuje od nas oprawy muzycznej w wykonaniu DJ-a. Będziesz potrzebował / potrzebowała jedynie własnej konsolety i nośników z muzyką bo całą technikę zapewnimy. Załatwiamy też wszystkie uzgodnienia z klientem, hotelem, scenariusz itp. Będziesz odpowiadać oczywiście za właściwy dobór muzyki ale i za to, żeby goście dobrze się bawili. Animacje, konferansjerka … im bardziej profesjonalna i skuteczna będzie Twoja oferta tym lepiej.

Zapewnienie muzyki w czasie przerw pomiędzy setami granymi przez zespół.

W tym przypadku albo będziesz rozwijać obszar tematyczny bloku który właśnie wykonał zespół albo wręcz przeciwnie, zagrasz rzeczy których zespół nie wykonuje. Odpowiadasz jedynie za prowadzenie swoich bloków w ramach uzgodnionego scenariusza. Tu również cała technika jest po naszej stronie, potrzebujesz tylko konsolety i nośników z muzyką.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana, napisz: info@aliansconsulting.com

Przyślij ofertę zawierającą:

Krótki opis tego co robisz, doświadczenie, podaj profil FB, stronę www, kanał na YT etc.

Opisz swój show – na co możemy liczyć z Twojej strony poza muzyką?

Wyceń swoją jednorazową usługę, pamiętaj jednak że dostajesz gotową usługę w której wszystko właściwie zostało już załatwione. Nie musisz się martwić sprzętem, światłem, żadnymi uzgodnieniami z klientem, właściwie niczym …

Wyceń też koszt dojazdu za 1 km – napisz skąd.

a potem … do zobaczenia na imprezie.