Współpraca dla muzyków

Zespół Picasso MGI należy do grupy MGI Music współpracującej stale z niemal 40 muzykami.

Zapraszamy muzyków do współpracy

Zespół Picasso MGI należy do grupy MGI Music współpracującej stale z niemal 40 muzykami i wokalistami którzy tworzą pięć stałych zespołów:

  • Picasso MGI
  • After Six (4 sześcioosobowe składy)
  • Party Queens

Jeśli jesteś z Wrocławia lub najbliższej okolicy i masz ochotę z nami współpracować, wyślij aplikację a być może właśnie teraz mamy dla Ciebie miejsce.

Zapewnimy Ci wszystko poza osobistym sprzętem:

W pełni wyposażoną, komfortową salę prób w centrum www.grajnamaxa.com.pl do dyspozycji. Twój skład dostanie pełne nagłośnienie, oświetlenie, busa z kierowcą.

Zadbamy o impresariat/booking, promocję i reklamę (w tym nagrania audio, profesjonalne zdjęcia i klip wideo).

Co z Twojej strony?

Oczekujemy solidnego warsztatu muzycznego. Nie musisz czytać nut (choć to pomaga) ale musisz dobrze grać / śpiewać.

Zapewniamy nagłośnienie front, odsłuchy, mikser, okablowanie, mikrofony wokalne, statywy ale musisz mieć porządny osobisty sprzęt: instrument, stojak do niego, kable, etc. Jeśli do Twojego instrumentu konieczny jest dedykowany mikrofon czy system bezprzewodowy to jest to również po Twojej stronie.

Jeśli jesteś perkusistą to zestaw akustyczny niestety nie wchodzi w grę. Ale jeśli nie masz padów to możesz je od nas tanio wynająć albo kupić na dogodne, nieoprocentowane raty. Musisz brać udział w próbach zespołu i opanować na pamięć ok 100 utworów w ustalonych aranżacjach. U nas się nie używa pulpitów na scenie. Program jest w ok 80% narzucony. Jeśli jesteś wokalistką/wokalistą będziesz mieć na scenie prompter z tekstami ale to tylko tytułem zabezpieczenia. Raczej nie należy się w niego wgapiać non stop.

Oczekujemy, że  będziesz wykonywać usługę oprawy muzycznej imprezy według wytycznych naszych i klienta (wcześniej ustalonych). Wykonanie usługi nie oznacza tylko odegrania utworów ale również uczestniczenia w animacjach, brania czynnego udziału w czynnościach „technicznych” potrzebnych do odpowiedniej oprawy imprezy, czy choćby budowaniu „odpowiedniego klimatu” przez własne zachowanie podczas imprezy.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana, napisz: info@aliansconsulting.com

Uwaga – jeśli jesteś wokalistką musisz znać komunikatywnie co najmniej j. angielski w stopniu umożliwiającym poprowadzenie wesela. Obecnie z naszych pięciu wokalistek wszystkie mówią po angielsku, trzy również po niemiecku a jedna dodatkowo po hiszpańsku.

Używamy wyłącznie padów

Używamy wyłącznie padów. Jeśli nie masz własnych to na początek możesz je od nas wynająć na dogodnych warunkach. Optymalnym rozwiązaniem jest np. Roland TD-9 KX używany w dwóch naszych składach

Zapewniamy całą technikę

Zapewniamy całą technikę

Zapewniamy całą technikę, ale instrumenty rozsądnej klasy musisz mieć własne i najlepiej jeśli będziesz mieć również back up.

 Jeśli grasz na gitarach optymalnym rozwiązaniem będzie multiefekt

Multiefekt dobrym rozwiązaniem

Jeśli grasz na gitarach optymalnym rozwiązaniem będzie multiefekt, np. Boss serii GT. Będziesz grać w przeróżnych warunkach i klasyczny wzmacniacz po prostu czasem nie wchodzi w grę.

Scena czasem ma 150 m2 powierzchni

Scena czasem ma 150 m2 powierzchni, ale czasem tylko 12 i na tych dwunastu metrach musisz się zmieścić z całym potrzebnym sprzętem.