Zespół na imprezę firmową

bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością.

SHOW I ZABAWA NA SCENIE – bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością, która udzieli się wszystkim Państwa gościom!

Zespół dba o stronę wizualną nie mniej niż o muzyczną, kilka kompletów strojów w jakich Picasso MGI pojawia się na scenie zostało przygotowanych przez profesjonalną stylistkę. Stała interakcja z bawiącymi się ludźmi to również nasza domena bo naszym zadaniem jest nie tylko doskonale grać ale przede wszystkim BAWIĆ !

CZTERY GŁOSY, perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, gitary, skrzypce, saksofony, ten arsenał instrumentów sprawia, że osiągamy potężne, dynamiczne i zróżnicowane brzmienie a cyfrowy zestaw perkusyjny umożliwia nam dopasowanie głośności do każdej wielkości sali.

GRAMY WYŁĄCZNIE NA ŻYWO !

ZRÓŻNICOWANY PROGRAM jest podzielony na tematyczne bloki czerpiące z jednorodnych muzycznych klimatów: disco hits ‘70, Rock & Roll goldies, Złote przeboje polskiego Big Bitu czy rockowe hity lat ‘80. Ten program został przetestowany na setkach imprez. Długość bloków (z reguły ok. 30 – 40 minutowych) jest elastycznie dopasowywana do charakteru imprezy i oczekiwań gości. W przerwach zawsze serwujemy delikatną muzykę „mechaniczną” ale możemy też wypełnić je blokami granymi przez DJ-a.

DOSTARCZAMY CAŁĄ TECHNIKĘ do obsługi imprez: Nagłośnienie wysokiej klasy pozwala nam doskonale brzmieć w każdych warunkach czy nagłośnić kilka lokalizacji na raz. Nagłaśnialiśmy zarówno imprezy dla mniej niż 40 osób w kameralnych salonach jak i takie na 800 gości.

Uwaga – udostępniamy naszą technikę do obsługi występów innych wykonawców na Państwa evencie.

POPROWADZIMY PAŃSTWA EVENT

Jeśli nie planujecie zatrudnienia osobnego konferansjera nie ma żadnego problemu, dziesiątki razy spełnialiśmy tę funkcję prowadząc nie tylko część taneczno-bankietową ale również elementy oficjalne: wręczenie nagród, prowadzenie części konferencyjnej, targów, prezentacje … Dobierzemy odpowiednie akcenty muzyczne i oświetlenie, zbudujemy specjalny nastrój; kiedy trzeba wzruszymy, rozbawimy lub skłonimy do refleksji … aby Wasza impreza była wyjątkowa!

CRISTAL VIOLIN SHOW

Nasza skrzypaczka gająca na „szklanych” elektrycznych skrzypcach będzie dodatkową świetną atrakcją, która sprawi że Państwa event zostanie zapamiętany przez gości.

GRAMY W CAŁYM KRAJU I ZA GRANICĄ

Dotrzemy wszędzie gdzie nas Państwo zaprosicie. Picasso MGI występowało w całej Polsce od Zakopanego przez Kraków po Gdańsk i od Wrocławia przez Warszawę po Zamość 😉 grywamy też w Niemczech i odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

Jesteśmy spółką prawa handlowego, podpisujemy bezpieczne i pewne umowy na wykonanie naszych usług, wystawiamy faktury VAT.

Hala Expo w Łodzi

Zespół na event na dużej scenie jest w swoim żywiole

Hotel Gołębiewski w Wiśle

Imprezowy cover band uwielbia tłum na parkiecie

Inea Arena w Poznaniu

Doskonały zespół na imprezę musi wyglądać

Holiday Inn Warszawa

Picasso MGI na imprezę w każdym stylu

ZAUFAJCIE NAM !
Zdajcie się na nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie i bawcie się doskonale na Własnej imprezie !
Do zobaczenia !