Zespół na wyjątkowe wesele

Picasso MGI to sześcioosobowy zespół w którym grają trzy panie i trzech panów.

Picasso MGI to zespół coverowy który od ponad dziesięciu lat bawi gości imprez tanecznych w całej Polsce.

Doskonały zespół na wesele to jeden z najistotniejszych warunków, który powinien być spełniony aby Wasz jedyny i wyjątkowy dzień był naprawdę udany. Jeśli gusta i oczekiwania Wasze i Waszych gości są zbieżne z tym co oferujemy, jesteście w dobrym miejscu.

SHOW I ZABAWA NA SCENIE – bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością

Zespół dba o stronę wizualną nie mniej niż o muzyczną, zmieniamy stroje kilkakrotnie w ciągu nocy, dajemy żywiołowy i barwny show ale doskonale wiemy kto będzie największą gwiazdą na Waszym weselu – Młoda Para!

Picasso MGI to sześcioosobowy zespół w którym grają trzy panie i trzech panów.

Oto skład instrumentalny zespołu:

 • 3 głosy damskie
 • 1 głos męski
 • Perkusja
 • Gitara basowa
 • Gitara elektryczna
 • Gitara akustyczna
 • Saksofon altowy
 • Saksofon sopranowy
 • Skrzypce x 2
 • Dwa instrumenty klawiszowe
 • Syntezator naramienny Roland Lucina
Certyfikat partnerski
Certyfikat partnerski

Ten arsenał instrumentów sprawia, że osiągamy potężne, dynamiczne i zróżnicowane brzmienie a cyfrowy zestaw perkusyjny umożliwia nam dopasowanie głośności do każdej wielkości sali. Na pewno nikt z gości nie będzie narzekał że jest za głośno a jednocześnie brzmienie i dynamika dźwięku zostanie zachowana.

Doskonały, najwyższej  jakości sprzęt nagłaśniający jakim dysponujemy pozwala nam nie tylko świetnie zabrzmieć w każdej sali ale również w razie potrzeby zmieścić zespół na bardzo niewielkiej powierzchni. Oczywiście udostępniamy nasze nagłośnienie w razie potrzeby do pokazów tańca, barmańskiego show czy innych występów.

Używamy aż 8 ruchomych głów świetlnych, Efektów LED, reflektorów PAR wytwornic mgły etc. „Light show” jaki prezentujemy sprawi, że Państwa goście będą naprawdę zachwyceni a scena będzie wyglądała jak na wielkim koncercie.

Dekoracja światłem sali tanecznej, czy jadalnej jest też opcjonalnie możliwa. Posiadamy własny profesjonalny zestaw umożliwiający użycie nawet 60 punktów świetlnych! Możemy oświetlić ściany, doświetlić bufety, bar, wyświetlać Wasze imiona bądź inicjały – ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Repertuar Picasso MGI zawiera ok. 100 utworów  i jest podzielony na tematyczne bloki czerpiące z jednorodnych muzycznych klimatów: disco hits ‘70, Rock & Roll goldies, Złote przeboje polskiego Big Bitu, etc. Ten program został przetestowany na setkach wesel

Długość bloków (z reguły ok. 30 – 40 minutowych) jest elastycznie dopasowywana do programu imprezy, oczekiwań, temperamentu i kondycji gości. W przerwach zawsze serwujemy delikatną muzykę „mechaniczną”.

POPROWADZIMY CAŁE PAŃSTWA WESELE zgodnie z tradycją i wedle wszelkich Waszych życzeń.

Poprowadzimy zabawy w dobrym tonie, zaplanujemy wspólnie oczepiny.  Jeśli trzeba prowadzić wesele po angielsku to wiedzcie, że robiliśmy to dziesiątki razy. Dobierzemy odpowiednie akcenty muzyczne i oświetlenie do wszystkich specjalnych momentów, zbudujemy nastrój; kiedy trzeba wzruszymy, rozbawimy lub skłonimy do refleksji … aby Wasze wesele było naprawdę wyjątkowe!

Napisz do nas już teraz lub zadzwoń: 667 432 553

Zapytanie

9 + 4 =

Sugestie i pomocne wskazówki

Oto kilka uwag wynikających z naszego doświadczenia oraz z często zadawanych nam pytań:

Zespół Picasso MGI dysponuje rozbudowanym oświetleniem. Przy wyborze kamerzysty i fotografa warto się upewnić, że używają oni profesjonalnego sprzętu który nie wymaga dużej ilości światła na sali – jeśli żyrandole i ew. halogeny będą włączone trudno będzie zbudować nastrój.

Wszystkie elementy wesela są przez nas prowadzone, niektóre w specjalny sposób oświetlane. Jeśli to możliwe, warto żeby toasty, dzielenie tortu, itd. odbywały się na sali tanecznej w zasięgu naszego nagłośnienia i oświetlenia.

Tort najlepiej podawać po zapadnięciu zmroku. Efekt jaki tworzymy za pomocą światła i specjalnie dobranej muzyki połączonej z odpowiednim tekstem mówionym jest naprawdę unikalny. Jednak wprowadzenie tortu nie powinno się odbywać zbyt późno, z naszych obserwacji czas między 21.00 a 22.00 jest optymalny.

Nasze rozbudowane, koncertowe oświetlenie daje odpowiedni efekt tylko wówczas kiedy możemy użyć wytwornicy mgły. W leciutko zamglonym pomieszczeniu światła wyglądają naprawdę imponująco. W większości hoteli, czy sal balowych jest zainstalowany system przeciwpożarowy reagujący na tę mgłę. Dlatego bardzo ważne jest wcześniejsze ustalenie z hotelem, aby na sali tanecznej czujki dymu były wyłączone. Zwykle nie ma z tym problemu ale czasem natrafiamy na opór ze strony obsługi dlatego prosimy abyście Państwo uprzedzili hotel – jako klienci macie na pewno większą „moc sprawczą” niż my jako zespół. Chodzi o naprawdę nieznaczną ilość mgły wytworzonej pod ciśnieniem z podgrzanej mieszanki wody z gliceryną. To w żaden sposób nie szkodzi ludziom, nie uczula ani nie tworzy np. śliskiej podłogi.

Zapewniamy kompletny zestaw nagłośnienia i oświetlenia sali tanecznej, jeśli jednak wesele odbywa się na kilku salach warto zadbać o nagłośnienie również tych sal, w ten sposób goście którzy akurat nie tańczą będą słyszeli co się dzieje na parkiecie – oczywiście nie za głośno. Wynajęcie zestawu aktywnego na jedną dodatkową salę wraz z okablowaniem kosztuje standardowo 150 zł.

Warto zwrócić uwagę żeby obsługa serwowała posiłki najpierw zespołowi a dopiero potem gościom. W ten sposób kiedy Państwo będą kończyli posiłek my będziemy już na scenie gotowi do zabawy.

Dobrze jest wydelegować jedną osobę np. świadka, do kontaktu z nami. Państwo mają się przecież na swoim weselu doskonale bawić ! Wszelkie możliwe do spełnienia sugestie i uwagi zostaną natychmiast spełnione.

Jeśli macie wpływ na ustawienie sali, dobrze jest zwrócić uwagę, aby miejsce dla zespołu znajdowało się na jej węższej ścianie, możliwie w środku jej długości. To zapewni dobrą widoczność, kontakt zespołu z gośćmi i przede wszystkim dobre rozchodzenie się dźwięku.

Stoliki stojące najbliżej „sceny” powinny być jednak oddalone od niej o kilka metrów – nikt przecież nie lubi siedzieć z uchem przy głośniku, nawet jeśli zespół gra bardzo dobrze 😉